Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №16 "Дружба" комбінованого типу м. Кропивницький. Наш садок діток скликає, "Дружба" - ось таку він назву має.

вставка в текст

Дошкільне виховання - один з найважливіших етапів формування особистості, а живий діалог серед захоплених однією справою - безумовна складова успіху.

Ми знаємо, як складно знайти актуальну інформацію по методології навчання, як при появі певного досвіду з'являється бажання поділитися з колегами своїми напрацюваннями та почути думки. Ми всі це знаємо.

Загляньте в наші розділи - ми впевнені, що вони стануть Вам корисними.

В розділі "Конспекти занять" Ви можете дізнатися, які заняття проводять Ваші колеги.

Є питання? Хвилюють проблеми навчання дітей? Загляньте в розділ "Консультації" - цілком можливо тут Ви знайдете відповіді на свої питання.

Дитина знайомиться з навколишнім світом через гру , беручи участь усвятах та інших заходах, вона вчиться існувати в різних умовах, правильно реагувати і швидко адаптуватися. Ми впевнені, що Ви приділяєте велику увагу однієї з найважливіших діяльностей дитини, а тому пропонуємо Вам познайомитися з різноманітними сценаріями, веселими іграми та цікавими вікторинами.