Організація навчально - виховного процесу

здійснюється згідно з :

Законом України "Про освіту"
Законом України "Про дошкільну освіту";
Конвенцією "Про права дитини";
 Базовим компонентом;
Програмою рекомендованою Міністерством освіти України.

Педагогічний колектив спрямовує свої зусилля

на створення умов для:

Забезпечення гармонійного і всебічного розвитку дитини;

Формування у дитини соціального досвіду;

Забузпечення умов для повноцінного фізичного та розумового розвитку.

Белый голубь

Шановні батьки та гості:

анимашки для блога

Навчальний рік У Дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) №16 "Дружба" розпочинається з 1 вересня і закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

У дошкільному закладі визначеня українська мова для навчання і виховання дітей. Навчальний процес у закладі здійснюється відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти та відповідних програм виховання і навчання дітей дошкільного віку.

Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти.

Навчання дітей у формі занять починається з 3-го року життя. Тривалість спеціально-організованих занять становить:

- ранній вік (3 рік життя) - до 15 хвилин;

- молодший вік ( 4 рік життя) - до 20 хвилин;

- середній  вік ( 5 рік життя) - до 25 хвилин;

- старший вік ( 6 рік життя) - до 30 хвилин.

Щоденна кількість і послідовність занять визначена розкладом занять, який складено відповідно до санітарно-гігієнічних, педагогічних вимог та специфіки групи і затверджується завідувачем дошкільного закладу. Зміна розкладу занять без  дозволу адміністрації не допускається.

Система загартовуючих заходів в закладі /uploads/editor/1415/70695/sitepage_13/files/sistema_zagart_zahodyv.doc

классные анимационные картинки