ЗАХОДИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ У 2021-2022 н.р.

27 січня 2022 р. вихователем-методистом Тетяною Полонською була проведена консультація для педагогів на тему: "Ритмічне малювання обома руками"

20 січня 2022 р. вихователем-методистом був проведений майстер-клас на тему: "Диво із паперу", на якому педагоги поглибпювали та розширювали знання про різноманітні техніки роботи з папером

23 вересня 2021 р були проведені педагогічні читання на тему: "Виховання основних якостей справжньої Людини" за літературною спадщиною В.О.Сухомлинського

16 вересня 2021 р. вихователь-методист Полонська Т.П. провела заняття з елементами тренінгу на тему: "Як перетворити колектив на команду"

21 жовтня 2021 року  інструктор з фізкультури Лімаренко О.Г. провела майстер-клас для педагогів закладу на тему: "Рухливі ігри-вправи з інтелектуальним навантаженням"

11 вересня 2021 р. вчителем-логопедом був проведений семінар для  педагогів закладу "Вправи для корекції порушень мовленнєвого розвитку дітей"

ЗАХОДИ НА УДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ПЕДАГОГІВ

(2020-2021 н. р.)

10 вересня 2020 року в рамках Тижня безпеки з попередження травматизму на дорогах "Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає" вихователем - методистом для педагогів закладу був проведений брейн-ринг "Правила знай - здоров'я зберігай".

17 вересня 2020 р. під час

проведення круглого столу

«Проблеми дистанційної освіти

у дошкіллі» було обговорено

питання  дистанційного

навчання  малюків.

24 вересня 2020 року з метою використання вихователями закладу у роботі з дітьми самобутньої літературної спадщини видатного педагога і науковця Василя Сухомлинського, вихователем - методистом були проведені педаггогічні читання "Поняття "час", "мить", "вічність" у творах В. Сухомлинського для дітей"

08 жовтня 2020 року вихователь - методист Полонська Т. П. провела для педагогів закладу семінар - практикум "Формування математичної та сенсорно - пізнавальної компетенції дошкільників засобами  інноваційних технологій" на якому вирішувалися  питання продовження впровадження в освітній процес сучасного ЗДО передових педагогічних технологій для розвитку логіко - математичних компетенцій дошкільників.

В рамках Тижня ОБЖД 29.01.2021 року інструктор з фізичного виховання Лімаренко О. Г. провела з педагогами закладу заняття - квест "Лабіринт рухових умінь"