Дітвора ми українська, хлопці та дівчата,
Хоч  на зріст ми ще маленькі, та душа завзята.
Бо козацького ми роду, славних предків діти
В дитсадку ми всі вчимося рідний край любити.

Конспект заняття на тему: "Україна - мій рідний край"

Конспект заняття в логопедичній групі: "Ми українці великі і малі"

Адміністрація, педколектив та батьківська громадськість дошкільного навчального закладу №45 роблять усе можливе, аби їхні діти були щасливими та зростали справжніми громадянами нашої держави. На святі, присвяченому Дню Незалежності України, яке було організовано в садочку, панував піднесений настрій. Малюки щиро вітали свою Батьківщину з днем народження, присвячували їй пісні, таночки, натхненно читали вірші. Все це результат спільної роботи педагогів та батьків, які прищеплюють дітям любов до рідної країни, почуття гордості за свій народ, повагу до національної культури.

Джерело: osvitacv.com

Адміністрація, педколектив та батьківська громадськість дошкільного навчального закладу №16  роблять усе можливе, аби їхні діти були щасливими, та зростали справжніми громадянами своєї країни.

були щасливими та зростали справжніми громадянами нашої держави.

.