Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №16 "Дружба" комбінованого типу м. Кропивницький. Наш садок діток скликає, "Дружба" - ось таку він назву має.

Садочок Дружба - це ми й дітвора!
Садочок Дружба - це промінь добра!
Садочок Дружба - це радість і сміх!
Садочок Дружба - це безліч потіх!
Садочок Дружба - це скринька бажань!
Садочок Дружба - це горішок знань!
Садочок Дружба - це наше життя!
Хай квітне завжди його майбуття!

Наш дошкільний навчальний заклад - це чудові, енергійні, розумні, веселі малята. Все, що ми робимо у нашому садочку - ми робимо заради них, заради того, щоб вони росли і розвивались.

Вітаємо Вас в дошкільному навчальному закладі та щиро дякуємо за те, що Ви обрали саме наш садок. Сьогодні в закладі функціонує 6 груп з яких 4 групи для дітей віком від 3-х до 6-ти років, одна з них логопедична та 2 групи для дітей віком від 1,5 до 3-х років.

Кожного ранку наш дитячий садок гостинно розчиняє двері для Вас, шановні батьки та любі діти! Сподіваємось, що спільними зусиллями ми навчимо дітей життю у згоді і злагоді з істинною, добром, красою, совістю та любов'ю.