РОБОТА ЗАКЛАДУ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Режим роботи закладу дошкільної освіти в період карантину

Дотримуймось разом вимог та правил

Організація діяльності закладу дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році залежатиме від епідемічної ситуації в нашому місті та регіоні. Відповідне рішення буде ухвалюватись регіональною комісією з питань техногенної та екологічної безпеки залежно від особливостей епідеміологічної ситуації.

За сприятливої епідемічної ситуації ЗДО №16 буде працювати у звичайному режимі, як це відбувається на даний час, проте з дотриманням певних правил та обмежень, які максимально убезпечать учасників освітнього процесу.

В закладі розроблено адаптивний режим дня, адаптивні графіки прогулянок та занять, які не допускають змішування груп дітей під час освітнього процесу та дозволяють організувати освітній процес максимально ефективно.

Діяльність закладу дошкільної освіти, створення максимально безпечних умов для вихованців та працівників чітко регламентується наступними нормативними документами:

1. Постанова Головного санітарного лікаря України від 22.09.2020 року №55 "Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у ЗДО на період карантину в зв'зку з поширенням коронавірусної хвороби"

2. Листи МОН України від 23.04.2020 №1/9-219 "Щодо організації діяльності ЗДО під час карантину"та від 22.05.2020 №1/9- 269 "Щодо відновлення діяльності ЗДО"

ПРОТОКОЛ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ДНЗ № 16 ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Для батьків вхід до у приміщення дитячого садка заборонений.

2. Прийом у дитячий садок здійснюється на території закладу за межами будівлі.

3. Батьки та супроводжуючі особи повинні одягати респіратори або захисні маски так, щоб були покриті ніс та рот.

4. Працівник дитячого садка здійснює температурний скринінг та відводить дитину в групу.

5. При найменших ознаках захворювання та у разі підвищеної температури у дитини (більше 37,2), необхідно залишити територію закладу та звернутися до сімейного лікаря.

ПРОТОКОЛ ДЛЯ БАТЬКІВ ВИХОВАНЦІВ ДНЗ №16 ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

1. Для батьків вхід до у приміщення дитячого садка заборонений.

2. Прийом у дитячий садок здійснюється на території закладу за межами будівлі.

6. При найменших ознаках нездужання упродовж дня, дитину відразу ізолюють і батьки забов’язані негайно її забрати.

7. Приводити дитину тільки з комплектом необхідного одягу на 1 день.

8. Не приносити з дому самокати, велосипеди, м’які та пластикові іграшки.

9. Забирати дітей ввечері лише при вході до дитячого садка.

10. Увечері усі речі дитини необхідно забирати додому, оскільки шафки і роздягальні піддаються додатковій дезінфекції. При необхідності забрати дитячі речі, повідомляйте про це вихователя, працівник закладу дошкільної освіти видасть їх.

11. Уникати близького контакту з працівниками дитячого садка, іншими батьками і дітьми.

12. Всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати в онлайн режимі.