Акція "16 днів проти насилля"

З 25 листопада по 10 грудня у нашому закладі пройшла щорічна акція "16 днів проти насильства", основною метою акції було:
  • привернення уваги громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Протягом 25 - 26 листопада у рамках акції "16 днів проти насильства" проводилося онлайн-опитування жінок - учасників освітнього процесу (педагогів, батьків) на тему "Яке покарання загрожує за домашнє насильство". Автор: Ірина Ладика. В опитуванні взяло участь 33 респондента. Аналіз відповідей показав, що на більшість запитань жінки дали правильні відповіді, але викликали труднощі ті запитання, які стосувалися сімейно-правових відносин саме між чоловіком та дружиною.

29 листопада - соціальний ролик "(Не)Безпека поруч", спрямований на зміну моделей поведінки суспільства й формування безпечного і щасливого середовища.

2 грудня - заняття з вихованцями середньої групи "Веселка" на тему "Небезпечний гість"

6 грудня - Щиро вітаємо всіх Волонтерів зі святом! Бажаємо Вам міцного здоровя, терпіння на наснаги. Всі учасники освітнього процесу нашого закладу також періодично долучаються до волонтерської діяльності, а саме - ми неодноразово виготовляли обереги та солодкі подарунки для воїнів ООС. У вересні 2021 року долучилися до акції "Монетки дітям"

7 грудня - метою роботи сьогоднішнього дня було виховання емпатії, дружніх стосунків та толерантного ставлення один до одного. Вихованці молодшої групи переглянули мультфільм "Вірте в любов, вірте в Різдво". Під час бесіди з дітьми ставили акцент на формування дружного дитячого колективу, вмінні гратися разом та сприймати один одного таким, яким він є. Вихованці старшої групи переглянули мультфільм "Курка, яка несла всяку всячину". Під час перегляду діти переконалися, що всі люди різні, однак кожному важливо відчувати себе частиною чогось більшого, ніж він є сам.

8 грудня - заняття з дітьми середньої групи "Діти проти насилля"

9 грудня - заняття 1 з педагогами закладу "Булінг як прояв насильства" у рамках психолого-педагогічного семінару "Протидія булінгу в закладах освіти".